top of page

מאגר מורים ליוגה תרפיה ויוגה תרפיסטים

מחפשים מורה ליוגה עם התמחות בתרפיה? או יוגה תרפיסט שטיפול בדרך היוגה היא מומחיותו?
תמצאו כאן בדיוק את מי שאתם מחפשים כדי לגלות את הריפוי שטמון בדרך היוגה תרפיה עם רשימת מורים ומטפלים שמוכרים ומוסמכים.
לחצו על העמוד שלהם ותוכלו גם להכיר אותם לעומק עם סרטונים ומאמרים שכתבו. דרך היוגה תרפיה שלמה ומפרה :)

Rachel Krentzman

Raanana

Rachel Krentzman PT, E-RYT, C-IAYT is a physical therapist, certified yoga therapist and Hakomi psychotherapist. She is the author of two books, Yoga for a Happy Back: A Teacher’s Guide to Spinal Health through Yoga Therapy and Scoliosis, Yoga Therapy and The Art of Letting. A graduate of McGill University, Rachel completed her 2000-hour teacher training with Aadil Palkhivala at the College of Purna Yoga and has studied intensively with Judith Hanson Lasater and Aman Keays. Rachel has been integrating yoga into her physical therapy practice for over 20 years and is the co-founder of Wisdom-Body Yoga Therapy – the first 800 hour Yoga Therapy training program in the Middle East. She is on the accreditation committee for IAYT (the International Association of Yoga Therapists) and is passionate about integrating yoga into the healthcare system. Rachel offers online trainings for yoga professionals and the general public on Yoga for Spinal Health and Scoliosis. For more information visit: https://happybackyoga.com
Rachel Krentzman

אמיר דרורי

קיבוץ גניגר

שלום, נעים להכיר, אני אמיר, נולדתי וגדלתי בקיבוץ גניגר בו אני חיה גם היום עם בן זוגי ושלושת ילדינו. את דרכי המקצועית התחלתי במפגש אקראי ומכונן עם עולם היוגה, הגעתי לשיעור הראשון בחיי זמן קצר אחרי שסיימתי שירות צבאי ומיד בשיעור הראשון ידעתי שמצאתי את מה שתמיד חיפשתי ולא ידעתי שחיפשתי, היוגה הקסימה אותי וצללתי לעולם של חכמה עתיקה שלא איבדה דבר מהרלוונטיות שלה עד היום. בשנת 2004 התחלתי את דרכי כמורה ומאז ועד היום אני מורה ותלמידה, זכיתי ללמוד ממורים רבים וטובים שפתחו בפני בנדיבותם עוד ועוד שערים לעולם המופלא של היוגה. שתי מורות יקרות ואהובות מלוות אותי גם היום- מירה ארצי פדן מפתחת היוגה הנשית ומיכל ירקוני מורתי ליוגה תרפיה. אל תוך עולם היוגה נשזרו עולמות נוספים- התמקדות (focusing) וקונסטלציה משפחתית. ההתמקדות נתנה לי שפה חדשה לדבר ולהקשיב בה לגוף והקונסטלציה לימדה אותי ראיה רחבה ותפיסה של מורכבות מערכתית בכל התחומים. אני אוהבת להפגש עם כל מי שמגיע ורוצה לפגוש את עצמו, השיעורים שלי כמו גם המפגשים הפרטניים שאני מלווה מהווים מרחב לחקירה פנימית ומזמינים כל אחת ואחד לקבל צידה לדרך גופנית, רגשית, תודעתית ורוחנית למסע הפרטי שלה או שלו. אני עובדת בסטודיו אינטימי, מוקף ירוק, בין העמק ליער, מרחב שמזמין לקחת הפסקה מהיום יום התובעני ולהתכנס פנימה. בורכתי בעבודה שמרגשת ומשמחת אותי ובעיקר מהווה חלק משמעותי ובלתי נפרד מחיי ומהמסע הפרטי שלי.
אמיר דרורי

גלי גלשטיין

חיפה

מאז ומתמיד התנועה והספורט היו חלק מחיי, ליוגה התחברתי בשלב מאוחר יותר כשנכנסתי לשיעור ניסיון אצל מורה בהודו, היה חשש מהשקט שאפף את החדר אבל עם זאת הייתה סקרנות למה שהוא מביא אתו בתוך הגוף, הקסם שקורה כשמאפשרים לתודעה לצלול פנימה ופשוט להיות, זו הייתה חוויה אחרת ממה שהכרתי עד כה ולמרות האתגר משהו בתרגול האחר משך אותי. עם היכרותי את היוגה אימצתי אותה ככלי לחיים לאחר מסע ארוך אותו עברתי בחיפוש אחר שקט ורוגע בהתמודדויות היומיום. מאז הדרך המשיכה בתנועה ללימודי קורס מורים ליוגה, תואר שני בטיפול בתנועה, קורס יוגה תרפיה, חגורה לבנה בניה, צלילה לעולם הפוסט טראומה וחקירה יומיומית. למדתי שמסעותיי בחיים הולכים יד ביד עם מסעותיי הפנימיים ומעניקים לי מודעות לקבלת שינוי, חיבור לגוף, הקשבה לתנועה, ליציבה ולנשימה - להעצמה אישית ונשית. אני רואה ביוגה כלי טיפולי המסייע לי במסעותיי השונים ומזמינה אתכן להתנסות, לחקור ולצמוח. אם רק היו לי אז כילדה, כנערה את הכלים שיש לי היום בזכות היוגה. להיות בתנוחה, לשהות, לבדוק האם מתאים לי ולהמשיך בזרימה, מציאת התנועה האישית שלי שנכונה לי נכון לרגע זה, בתוך הלחצים מסביב, במעברים הרבים, בשינויים הפיזיים והרגשיים, ולדעת שזה נכון לי לרגע הזה..
גלי גלשטיין

זהר פישמן שוורץ

בית יהושע

מורה בכירה ליוגה, יוגה תרפיסטית, מכשירה מורים ביוגה תרפיה במכללת וינגייט ורופאה וטרינרית. מרצה ומטפלת תוך דגש על השפעת האימון על מערכת העצבים וראיה כוללנית של הגוף דרך הנשימה.
זהר פישמן שוורץ

יעל שקד

משמרת

מורה בכירה לויני יוגה ויוגה נשית, מטפלת ביוגה תרפיה, מתמחה ביוגה תרפיה נשית. מנחה קורס הכשרת מורות ליוגה וקורס מורים ליוגה ויוגה תרפיה של מכללת קדן, מחברת הספר "מבט על היוגה סוטרה של פטנג'לי" ומלמדת את פילוסופיית היוגה בקורסי העמקה. יוגה תרפיה עבורי היא לראות את האדם על כל רבדיו, לראות היכן הוא/ היא נמצאים כרגע, ולתת תנאים מתאימים למערכת אל עבר החלמה וריפוי.
יעל שקד

סיגל ביבר

תל אביב

יוגה תרפיה מבחינתי היא הרגע שבו נוכחתי שיש לי אחריות מלאה על הבריאות שלי ועל רווחת חיי. אומנם לא הכל תלוי בי, אבל יש הרבה מאוד שכן. לקחת את המושכות לידיים , לנהל את תהליך ההחלמה , לקבל החלטות על אורח החיים שלי ולהיות מסוגלת לפעול על פי ההחלטות הללו. מה שאני מביאה אל המפגש היוגה תרפויטי הוא את ההבנה המעמיקה והיישומית שעל כל אחד ואחת יכולים להניח תנאים מתאימים לבריאות של עצמו.ה: תנועה, נשימה, תזונה, הרפייה, התבוננות וגישה מיטיבה.
סיגל ביבר

שרקי אזולאי

שוהם

עו"ס, מנחת פסיכודרמה, מורה ליוגה וציקונג
שרקי אזולאי
bottom of page