top of page

מאגר מורים ליוגה תרפיה ויוגה תרפיסטים

מרכז

מחפשים מורה ליוגה עם התמחות בתרפיה? או יוגה תרפיסט שטיפול בדרך היוגה היא מומחיותו?
תמצאו כאן בדיוק את מי שאתם מחפשים כדי לגלות את הריפוי שטמון בדרך היוגה תרפיה עם רשימת מורים ומטפלים שמוכרים ומוסמכים.
לחצו על העמוד שלהם ותוכלו גם להכיר אותם לעומק עם סרטונים ומאמרים שכתבו. דרך היוגה תרפיה שלמה ומפרה :)

Rachel Krentzman

Raanana

Rachel Krentzman PT, E-RYT, C-IAYT is a physical therapist, certified yoga therapist and Hakomi psychotherapist. She is the author of two books, Yoga for a Happy Back: A Teacher’s Guide to Spinal Health through Yoga Therapy and Scoliosis, Yoga Therapy and The Art of Letting. A graduate of McGill University, Rachel completed her 2000-hour teacher training with Aadil Palkhivala at the College of Purna Yoga and has studied intensively with Judith Hanson Lasater and Aman Keays. Rachel has been integrating yoga into her physical therapy practice for over 20 years and is the co-founder of Wisdom-Body Yoga Therapy – the first 800 hour Yoga Therapy training program in the Middle East. She is on the accreditation committee for IAYT (the International Association of Yoga Therapists) and is passionate about integrating yoga into the healthcare system. Rachel offers online trainings for yoga professionals and the general public on Yoga for Spinal Health and Scoliosis. For more information visit: https://happybackyoga.com
יעל שקד

זהר פישמן שוורץ

בית יהושע

מורה בכירה ליוגה, יוגה תרפיסטית, מכשירה מורים ביוגה תרפיה במכללת וינגייט ורופאה וטרינרית. מרצה ומטפלת תוך דגש על השפעת האימון על מערכת העצבים וראיה כוללנית של הגוף דרך הנשימה.
יעל שקד

קרן רובין

כפר סבא

קרן רובין, נשואה ואימא ל-2 בנים, גרה בכפר סבא. הגעתי ליוגה לפני יותר מ-20 שנה משני כיוונים שונים, האחד היה צורך פנימי עמוק לנוע ולהניע את הגוף, השני תואר שני בפילוסופיה של הודו. שני הכיוונים האלה - החיבור אל הגוף המשתנה והסקרנות האינטלקטואלית נוכחים תמיד באימון ובחקירה האישית שלי. הוכשרתי בשנת 2013 כמורה לויג'נאנה יוגה ע"י אורית סן-גופטה. המשכתי להעמיק ביוגה שיקומית עם נגה ברקאי ולמדתי גם עם שירה נהלוני וסיגל ביבר להתאים את האימון לחולות סרטן. ב-2023 הוכשרתי כיוגה תרפיסטית C-IAYT במסלול יוגה תרפיה גוף תבונה עם מיכל ירקוני ורייצ'ל קרנצ'מן. אני עוזרת לנשים (וגם לגברים לפעמים) פוגשות סרטן לקחת חלק פעיל בתהליך ההחלמה שלהן ולהרגיש טוב יותר בעזרת כלים מעולם היוגה.
יעל שקד

יעל שקד

משמרת

מורה בכירה לויני יוגה ויוגה נשית, מטפלת ביוגה תרפיה, מתמחה ביוגה תרפיה נשית. מנחה קורס הכשרת מורות ליוגה וקורס מורים ליוגה ויוגה תרפיה של מכללת קדן, מחברת הספר "מבט על היוגה סוטרה של פטנג'לי" ומלמדת את פילוסופיית היוגה בקורסי העמקה. יוגה תרפיה עבורי היא לראות את האדם על כל רבדיו, לראות היכן הוא/ היא נמצאים כרגע, ולתת תנאים מתאימים למערכת אל עבר החלמה וריפוי.
יעל שקד

אור ארליך גיגי

שערי תקווה

כשהגעתי לקורס המורים הראשון שלי ב2014 הבנתי שהפוטנציאל של היוגה הוא אדיר. הפילוסופיה, האימון הפיזי, תרגילי הנשימה, והחיבור של כל זה למחקרים עכשוויים העיפו לי את הפוני והבנתי שזו הדרך הטובה ביותר שבה אני אוכל לתמוך וללוות א.נשים ברגעי בריאות ושמחה, אבל בעיקר ברגעי קושי ומשבר. מהרגע הראשון, המפגשים משמעותיים ביותר עבורי היו אחת על אחת.ד, הם איפשרו לי להכיר יותר את מי שעמד.ה מולי, ולהתאים עבורו.ה את האימון על כל רבדיו. במפגשים הפרטיים הבנתי שהייתי רוצה להטיב עוד קצת, לדייק עוד קצת את המפגש. ויש כל מיני חלקים שאני עוד לא מצליחה לראות. אז המשכתי להעמיק וללמוד. התמחיתי בהוראת יוגה לנשים בהריון ולאחר הלידה. המשכתי להשתלם, ולהעמיק בלימודי יוגה תרפיה והוסמכתי על ידי בית הספר ליוגה תרפיה גוף תבונה כיוגה תרפיסטית מוזמכת מטעם הארגון הבינלאומי C-IAYT. אני ממשיכה ללמוד עוד ועוד כי אין כמו להיות תלמידה. ב2020 ייסדתי יחד עם שותפתי רון אורן את יוגה תרפיה ישראל - קהילה ועסק חברתי שמטרתו לקדם את היוגה תרפיה בארץ ואת המקצועיות של העוסקים בה. אני מלמדת באונליין שיעורי יוגה פרטיים ונפגשת למפגשי יוגה תרפיה כתמיכה בזמני משבר וקידום תהליכי בריאות. אני מעבירה סדנאות וריטריטים בארץ בחו"ל, .
יעל שקד

סיגל ביבר

תל אביב

יוגה תרפיה מבחינתי היא הרגע שבו נוכחתי שיש לי אחריות מלאה על הבריאות שלי ועל רווחת חיי. אומנם לא הכל תלוי בי, אבל יש הרבה מאוד שכן. לקחת את המושכות לידיים , לנהל את תהליך ההחלמה , לקבל החלטות על אורח החיים שלי ולהיות מסוגלת לפעול על פי ההחלטות הללו. מה שאני מביאה אל המפגש היוגה תרפויטי הוא את ההבנה המעמיקה והיישומית שעל כל אחד ואחת יכולים להניח תנאים מתאימים לבריאות של עצמו.ה: תנועה, נשימה, תזונה, הרפייה, התבוננות וגישה מיטיבה.
יעל שקד
bottom of page