top of page

יום ב׳, 05 בפבר׳

|

ZOOM

יוגה כדרך חיים מלאי משמעות לצד מחלה חשוכת מרפא | שירה נהלוני גליקסברג

יוגה כדרך חיים מלאי משמעות לצד מחלה חשוכת מרפא. הסדנה מתאימה למורים ליוגה, לאנשים המתמודדים עם מחלות חשוכות מרפא, ולאנשים שרוצים ללמוד יותר על הקשר בין יוגה למחלות חשוכות מרפא.

ההרשמה סגורה
אירועים אחרים
יוגה כדרך חיים מלאי משמעות לצד מחלה חשוכת מרפא | שירה נהלוני גליקסברג
יוגה כדרך חיים מלאי משמעות לצד מחלה חשוכת מרפא | שירה נהלוני גליקסברג

זמן ומיקום

05 בפבר׳ 2024, 11:00 – 13:30 GMT‎+2‎

ZOOM

פרטי האירוע

בסדנה זו נשוחח על הקשר בין יוגה לבין מחלות חשוכות מרפא. 

נבחן כיצד יוגה יכולה לעזור לאנשים המתמודדים עם מחלות חשוכות מרפא להתמודד עם הסימפטומים של המחלה, לשפר את איכות החיים שלהם ולחיות חיים מלאים ומשמעותיים יותר. 

בסדנה נלמד גם על המרכיבים החשובים בליווי אנשים עם מחלות חשוכות מרפא. נבין מהם המיומנויות והתכונות הנדרשות ממורה ליוגה שיכול לספק תמיכה וליווי לאותם אנשים.

נענה על השאלות: מה קורה במפגש עם אנשים עם מחלות חשוכות מרפא? כיצד תרגול יוגה יכול לסייע לאנשים עם מחלות חשוכות מרפא? איזה ידע יועיל על מנת לספק תמיכה וליווי לאנשים עם מחלות חשוכות מרפא? נדבר על עקרונות לתרגול עצמי שיכינו אותנו למפגשים הללו. בהרחבה:

מפגש עם אנשים עם מחלות חשוכות מרפא יכול להיות מאתגר ומספק, מכיוון שהוא מזמן אותנו להתמודד עם נושאים קשים כמו המוות, ההזדקנות והמחלה. עם זאת, גם מאוד מספק מכיוון שהוא מאפשר לנו להעניק לאותם אנשים תמיכה, עידוד ותקווה. תרגול יוגה עשוי לתמוך באנשים המתמודדים עם מחלות חשוכות מרפא במגוון דרכים ובאופן מובהק: שיפור הגמישות והיציבה, שיפור הנשימה, שיפור המודעות העצמית, שיפור איכות השינה, שיפור הרווחה הנפשית ושיפור ההתמודדות עם מצבים רפואיים. אבל מעבר לכך, תרגול יוגה יכול להיות תהליך טרנספורמטיבי ודרך טובה להכניס משמעות לאופן בו אדם פוגש את גופו הדואב וגם מסגרת טיפולית פרואקטיבית. עבור מורים ליוגה: פגישה עם מצב חיים מורכב, מחלות כרוניות או סופניות יכול להעיב ולהפחיד. לא פעם עולה השאלה- האם יש לי את הכלים לתמוך? מה אוכל לתת וכיצד אוכל להביא נוכחות אמיתית ומספקת תקווה למפגש. איזה ידע יועיל על מנת לספק תמיכה וליווי לאנשים עם מחלות חשוכות מרפא? הסדנה תהווה הזדמנות עבור המשתתפים ללמוד על נושא משמעותי, לבחון את ארגז הכלים שלהם ולשלוף ממנו את הכישורים והידע המתאימים על מנת לספק תמיכה וליווי לאותם אנשים.

על המורה:

שירה נהלוני גליקסברג. מלמדת יוגה משנת 2006 וממשיכה ללמוד, לתרגל ולהתפתח. אני גרה בצור הדסה. נשואה ואמא לשתי בנות. אוהבת לתרגל יוגה ומאמינה שהבחירה בדרך היוגה שומרת עלי בריאה וחזקה. תרגול היוגה החזיק אותי גם בתקופות של התמודדות עם מחלה קשה. היכולת לקחת לעצמי רגע של שקט, הכלים שיש לי להתחבר למה שהגוף שלי מאותת ולבדוק איך אני מרגישה עכשיו, עזרו לי לקחת אחריות על עצמי ועל בריאותי גם כאשר נדרשתי להחליט החלטות קשות בתקופת המחלה ולאחר מכן בחיים בכלל. למדתי להתאים את התרגול שלי לכל רגע בחיי, וזו בעצם התשוקה שלי: למצוא את התרגול המתאים לכל גוף בכל רגע נתון בדיוק מאיפה שנמצאים עכשיו. אני מאמינה שתרגול יוגה מתאים לכל גוף בכל זמן. רק צריך להקשיב ולחפש. תלמידה של נגה ברקאי ואורית סן גופטה, בוגרת קורס מורים בכירים לויג'נאנה יוגה וקורס הוראת יוגה שיקומית בהוראת נגה ברקאי רון, שניהם במכללה האקדמית בוינגייט. מלמדת יוגה בסטודיו הביתי בצור הדסה ובירושלים, וכן במחלקה ההמטולוגית בבית החולים הדסה עין כרם. מנהלת קורס להכשרת מורים להתאמת האימון למתמודדים עם סרטן במכללה האקדמית בוינגייט, מדריכה ומלווה מורים ליוגה.

הצעת חברות
קונים מינוי ומקבלים 100% הנחה על האירוע הזה בשלב התשלום

כרטיסים

  • הסדנה המקצועית החודשית

    ‏200.00 ₪
    המכירה הסתיימה

סך הכל

‏0.00 ₪

שיתוף

את מנוי הסנגהה שלנו כבר יצא לך להכיר?
המאסטר קלאס החודשי, הדרכת עמיתות חודשית, נכס דיגטלי באתר יוגה תרפיה ישראל, קבוצת ווטסאפ ייחודית, 10% הנחה על כללל האירועים והקורסים שלנו ועוד ועוד
במחיר מוזל וסופר מיוחד

bottom of page