top of page

יום ג׳, 20 ביוני

|

ZOOM

קורס יוגה תרפיה למתמודדי כאב מתמשך- היכרות עם מעגל הכאב ומעגל הריפוי | אריאלה אנושי

כל אחד מאיתנו חווה את מסעו האישי עם הכאב ואנשים רבים פוגשים חוויה של כאב כרוני כטרדה אמיתית ומהותית שמשנה את איכות חייהם באופן מהותי. בסדרת המפגשים הזו נרכוש הבנה על מערכות הכאב, כמו גם כלים וטכניקות שניתן להשתמש בהם כדי לנתב מחדש את מסלול חוויתנו ממעגל של כאב אל תוך מעגל של ריפוי.

ההרשמה סגורה
אירועים אחרים
קורס יוגה תרפיה למתמודדי כאב מתמשך- היכרות עם מעגל הכאב ומעגל הריפוי | אריאלה אנושי
קורס יוגה תרפיה למתמודדי כאב מתמשך- היכרות עם מעגל הכאב ומעגל הריפוי | אריאלה אנושי

זמן ומיקום

20 ביוני 2023, 14:00 GMT‎+3‎ – 11 ביולי 2023, 15:15 GMT‎+3‎

ZOOM

פרטי האירוע

בקורס זה:

- נבין את מערכת העצבים כשער התחושות של הגוף ואת הקשר שלו לכאב.

- נבין מה קורה שם באותו מעגל של כאב, מה מקורותיו והשפעותיו על מערכות שונות בגוף.

- נתנסה בתרגולים ועקרונות מעולם היוגה תרפיה שיכולים להתאים לזמני כאב. נלמד טכניקות תנועה, נשימה, ומדיטציה כדי לעזור לנו לעבור למעגל של ריפוי, ונתאמן עליהם כדי שיהיו זמינים ושימושיים בעת צורך.

- נברר אילו מקורות תמיכה זמינים לנו בחיים שלנו  ונהפוך אותם לברורים ונגישים לנו יותר להעזר בהם.

- נתכוון להתחבר מחדש לכוח הפנימי ולתחושת ודאות גם ברגעים בהם הכאב לא נותן מנוח.

למי הקורס מתאים:

-אנשים החיים עם כאב מתמשך.

-קרובי משפחה ומטפלים של אנשים החיים עם כאב מתמשך.

-מורים ליוגה שרוצים ללמוד על הנושא באופן בסיסי ולקבל השראה לתרגול יוגה לכאב מתמשך (יתאפשר מפגש נוסף לאנשי מקצוע בתום הקורס).

עבור אריאלה, יוגה הייתה המוצא האחרון בחיפושה לאחר דרכי התמודדות עם כאב כרוני שהיא חוותה. לאחר התנסויות רבות בגישות שונות, היא חששה מלהאמין שיוגה אכן יוכל לעזור לה. ההזמנה להיות נוכחת במהלך התרגול הפחיד אותה, אך בסופו של דבר הוכיח את עצמו כמפתח חבוי אשר פתח בפניה את היכולת להתחבר, להתחזק, להתאזן, ולחייך מחדש.

היוגה מזמינה אותנו להסכים להיות בנוכחות ובשיוויון נפש עם הרגע הזה. אבל.... מה אם הרגע הזה מרגיש כואב? משהו מכווץ? קשה לנשום? לא נוח לזוז? הטבע שלנו יהיה להתנגד, המוח ממפה מחדש בכל רגע כאבים וסכנות. הגוף עסוק בהישרדות ובחיים עצמם בכל נשימה. אפשר לדמות כאב כרוני לאזעקה שלא ניתן לכבות. משהו במנגנון החישה משובש והגוף הופך מיומן ב-לכאוב.

המחקר העכשווי נותן תוקף לתרגולי היוגה הקדומים שהבינו את חשיבות תנאי הריפוי הפנימי ותנועת החיים - פראנה - בגוף. אפשר לבחור ולמצוא נתיב לתנועה ונשימה גם לצד ועם הכאב. לתת מענה ומקום לחלקים הבריאים בתוכנו ובהדרגה, בחזרתיות, בסבלנות לבנות מחדש בקשרים במוח, דפוסי חיים חדשים ומלאים בטוב.

מוזמנים להצטרף.

לאריאלה יש רקע בלימודי יהדות, חינוך בלתי פורמלי, ותאטרון. היא למדה הוראת היוגה עם אסתר אלפסי בבת עין, והוסמכה למאמנת אישית (קאוצ'ינג) על ידי פרופ' ג'שוע ריצ'י ממכון רפואה. בוגרת מסלול ההכשרה התלת שנתי 800 שעות ׳יוגה תרפיה גוף תבונה׳ עם מיכל ירקוני וריצ׳ל קרנצמן. ובוגרת מסלול ההכשרה של ׳בגוף אני מבריאה׳ ליוגה רגישה לטראמה של דר׳ יעל יצחק-עידן. היא עבדה הרבה שנים במעון יום לאנשים עם אלצהיימר ודמנציה, במרכזי ספורט לנשים, ובהדרכת קבוצות ויחידים בסטודיו הפרטי שלה באפרת.

היום היא בעיקר עובדת עם לקוחות אחד-על-אחד, מעבירה סדנאות ברחבי הארץ, ומנחה משותפת בפודקאסט “Embodied Torah” המופיע ב-Yesod Blocks. אריאלה משתמשת בחכמתן ותרגילן של תורה ויוגה כדי לעזור לאנשים לחיות בהרמוניה כישויות רוחניות בתוך גופים פיזיים, ומתמחה בעבודה עם נשים המתמודדות עם כאב מתמשך ומטראומה.

לקבלת תזכורת על סדרת המפגשים עם אריאלה הצטרפו לקבוצת הווטסאפ השקטה שלנו

כרטיסים

 • לייב + הקלטה

  השתתפות בקורס בלייב וגישה להקלטת המפגשים למשך חודש ימים

  ‏249.00 ₪
  +‏6.23 ₪ דמי שירות
  המכירה הסתיימה
 • קורס + מפגש לקהל המקצועי

  השתתפות בקורס בלייב וגישה להקלטת המפגשים למשך חודש ימים השתתפות במפגש מקצועי נוסף בתאריך 18.7 14:00-15:30- כלים לעבודה עם אנשים שמתמודדים עם כאב כרוני

  ‏359.00 ₪
  +‏8.98 ₪ דמי שירות
  המכירה הסתיימה

סך הכל

‏0.00 ₪

שיתוף

את מנוי הסנגהה שלנו כבר יצא לך להכיר?
המאסטר קלאס החודשי, הדרכת עמיתות חודשית, נכס דיגטלי באתר יוגה תרפיה ישראל, קבוצת ווטסאפ ייחודית, 10% הנחה על כללל האירועים והקורסים שלנו ועוד ועוד
במחיר מוזל וסופר מיוחד

bottom of page