יום ב׳, 19 באפר׳ | ZOOM

Case Study - סמדר רון

נושא המפגש: התאמת תרגול למתרגלת החייה עם תסמונת אוטואמונית. במפגש נעסוק בחיפוש ובאפיון תרגול מותאם במקרים בהם הגוף יוצא מאיזון מסיבות שונות.
הרישום נסגר
Case Study - סמדר רון

זמן ומיקום

19 באפר׳, 12:30 – 13:30
ZOOM

פרטי האירוע

נושא המפגש: התאמת תרגול למתרגלת החייה עם תסמונת אוטואמונית. 

במפגש נעסוק בחיפוש ובאפיון תרגול מותאם במקרים בהם הגוף יוצא מאיזון מסיבות שונות. כל תלמידה חדשה שמגיעה עם אתגר היא מעין חידת הגיון שאני מנסה לפתור בכלי היוגה. מחפשת את הדרך, המקצב, העומק שיתאים לה וייטיב עימה. הקייס סטאדי שאציג הוא של אישה בת 32 ,נשואה + 2 העובדת כרנטגנאית וכמורה ליוגה החיה עם תסמונת אוטואמונית מסוג סיורגן ( Syndrome s'Sjogren (אשר מטופלת ומאוזנת תרופתית. התלמידה פנתה בעקבות כאב בחלק האחורי של מפרק הירך. מהיותה מורה ליוגה, היא מכירה את התרגול אך למרות זאת, לאחר תרגול קצר, אפילו רק של ברכות השמש, הגוף יצא מאיזון, היא חוותה עייפות, נפיחות בבלוטות הלימפה, כאבי מפרקים, וירידה ביכולת התפקוד ביום שאחרי. המפגש יפתח בתרגול ישיבה קצר ואחריו נתבונן במקרה דרך כלי היוגה, אשתף בדרכי האבחון ע״י מודלים מעולם היוגה תרפיה ונסקור את הליווי על פני השבועות הראשונים של העבודה המשותפת. המפגש לא יכלול תרגול אסנה. 

סמדר רון תלמידת יוגה, מיינדפולנס וצ׳י גונג. מורה בכירה לאשטנגה יוגה, יין יוגה, ויוגה תרפיה. מטפלת ביוגה תרפיה לשיקום ואיזון גוף ונפש. היוגה מלווה אותי כבר יותר משני עשורים. לאחר פציעה בעמוד השדרה כתוצאה מסטרס ואורח חיים שלא התאים לי לפני כ-12 שנים, התרגול שלי העמיק והיוגה הפכה עבורי לסמן לדרך חיים מאוזנת ותומכת. עובדת עם מגוון רחב של תלמידים, החל מתמודדים עם שלל המחלות והתסמינים שהנם תוצרי סטרס כרוני, מתמודדים עם סרטן, חרדות, ADHA ,שינויים הורמונאלים, פציעות ופגיעות בעמוד השדרה, בני הגיל השלישי, ועד לתלמידים אשר נהנים מזרימה, דיוק ותנועה מיטיבה. תלמידת אשטנגה מייסור ביוגה שלה סינגפור (Figueira James ,(בוגרת שני קורסי מורים (דסיקשר) וקורס יוגה תרפיה באום שנטי סינגפור (Tun Lwin War War ,(בוגרת קורס מורי יין יוגה ואנטומיה פומקציונלית עם פול גרילי (Grilley Paul ,(מיינדפולנס (Paulus (צ׳י גונג (Ong LiNa.( מורים נוספים אשר תרגלתי איתם: פטרי רייסנן, ננסי גילגוף, אדי סטרן, פול גרילי, ג׳ו-פיי (יין יוגה ומיופשה) ועוד. לומדת משהו חדש כל יום, חולקת את התרגול כבר עשור.  בעלת תואר שני בעיצוב אמא לשניים, גרה ברעננה בעיצומה של התאקלמות חזרה בארץ לאחר 12 שנים בסינגפור

הרישום נסגר

שיתוף